Weselne atrakcje dla najmłodszych

Przez 0 , 0

Wydaje się, że bezpowrotnie minęły już czasy, gdy dzieciaki podczas weselnego przyjęcia znudzone snuły się po sali bądź biegały pomiędzy tańczącymi gośćmi bez ładu i składu. Dziś coraz więcej Par Młodych dba o to, by i dla nich znalazły się ciekawe i niebanalne weselne atrakcje.
 
Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie mini stół ze słodkościami. Co miałoby się na nim pojawić? Chociażby babeczki, kolorowe ciasteczka, żelki i lizaki. Na pewno najmłodsi będą szczerze zachwyceni.
 
Warto zadbać jednak o stronę artystyczną i zapewnić dla nich opiekę i rozrywkę w jednym, czyli animatorów bądź animatorki weselne. Tak naprawdę już jedna czy dwie profesjonalne osoby wystarczą, by dzieciaki były zajęte przez wiele godzin. Zabawy związane z malowaniem, wyliczankami, wierszykami, wspólnym przygotowywaniem rysunkowej niespodzianki dla Pary Młodej i wiele, wiele innych atrakcji – tak naprawdę dzięki animatorom rodzice mogą spokojnie potańczyć i spędzić czas na rozmowach z innymi dorosłymi, a dzieci są zachwycone mnogością zabaw.
 
Gdy jednak Para Młoda dysponuje ograniczonym budżetem, warto zakupić chociażby kilka dużych kartony i kredki, baloniki oraz bańki mydlane i postawić je na stoliku – na pewno najmłodsi sami zorganizują sobie zabawę. Pamiętajmy, że możemy poprosić też jedną z druhenek o to, by zaproponowała dzieciakom jakieś zabawy i pomogła im rozkręcić zabawę. Naprawdę nie trzeba wiele, by dzieciaki czuły się fantastycznie i miały piękne wspomnienia.
 
Wszak one także są pełnoprawnymi uczestnikami przyjęcia i warto pamiętać o nich podczas planowania ślubu i wesela!

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *