Para Młoda najnowsze trendy

Przez 0 , 0

Para Młoda to rzecz jasna najważniejsze osobistości podczas ceremonii ślubu oraz przyjęcia weselnego. Musi ona zatem prezentować się wówczas naprawdę olśniewająco. Jak tego dokonać?
 
Zwykle długo trwa wybieranie odpowiedniej kreacji przez przyszłą Pannę Młodą. Wszak powinna ona być elegancka i uszyta z wielką dbałością o każdy detal, wspaniale podkreślająca wszystkie zalety sylwetki oraz maskująca jej ewentualne niedoskonałości. W dzisiejszych czasach wybór jest naprawdę duży. Choć nadal dominują suknie barwy białej oraz ecru, można znaleźć także inne propozycje. Nie mniej istotne są dodatki, wszak często to one decydują o powodzeniu stylizacji.
 
W dzisiejszych czasach rękawiczki nie są już trendy, a jeszcze kilkanaście lat temu miała je na dłoniach niemal każda Panna Młoda. Dziś wybierane są albo klasyczne welony albo urocze wianki z żywych kwiatów. Diademy czy kapelusze zaś cieszą się nieco mniejszą popularnością. Do tego odpowiednia ślubna fryzura, manicure, pedicure, makijaż, buty (jednocześnie piękne i wygodna) i Para Młoda jest gotowa.
 
A co z jej wybrankiem? Może zdecydować się on na klasyczny garnitur lub niezwykle stylowy smoking. Pozostaje także wybór koszuli, krawata, muchy lub musznika oraz odpowiedniego obuwia. Dodatki także nie są bez znaczenia – spinki do mankietów uzupełnią stylizację.
 
Każda para, która szuka inspiracji ślubno – weselnych (w zakresie stroju i nie tylko) koniecznie powinna odwiedzić blog ślubny. To kopalnia inspiracji, porad, ciekawostek i najnowszych trendów!

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *