Jaki zespół na wesele?

Przez 0 No tags 0

O tym, że wcale nie jest tak łatwo wybrać idealny zespół na wesele,  z całą pewnością przekonała się już niejedna para. Wszak nie od dziś wiadomo, że ci najlepsi w branży miewają terminy zarezerwowane na dwa czy nawet trzy lata do przodu, natomiast ci, którzy jak najbardziej zgodziliby się zagrać i za trzy miesiące, nierzadko reprezentują po prostu kiepski poziom.

Jeśli zatem jesteście właśnie na etapie wyboru muzyków na wesele, powinniście w pełni zdawać sobie sprawę  z tego, a jest to szalenie ważna kwestia., Jeżeli zespół będzie dobry, Wasi weselnicy szaleć będą na pewno do białego rana, jeśli natomiast okaże się on być kiepskim, wszyscy będą chętniej siedzieć niż pląsać po parkiecie.

Może zainteresuje Cię nasza propozycja jak https://www.komisslubny.pl – komis sukien ślubnych warszawa! Największa ofert sukien ślubnych!

Zespół na wesele co jest ważne?

Kiedy już spotkacie się z przedstawicielami zespołu, koniecznie poproście ich o nagrania z innych imprez (oczywiście bardzo często w ogóle takiej potrzeby nie będzie, bo bez najmniejszego problemu możecie je znaleźć w sieci). Warto omówić inne kwestie, jak chociażby ostateczna cenę(czy na pewno nie ma żadnych dodatkowych opłat chociażby za dojazd), to czy muzycy piją alkohol na weselu (symboliczny toast za zdrowie Pary Młodej jest jak najbardziej ok, jednak picie dużych ilości wyskokowych trunków przez osoby będące w pracy już zdecydowanie nie).

Ponadto warto też wiedzieć, jak muzycy się na scenę  ubierają, czy są w stanie zagrać Wasz ukochany utwór, czy na pewno ciekawie i oryginalnie poprowadzić oczepiny. Pamiętajcie o tym, że gdy traficie na dobry zespół, na pewno będziecie wraz z gośćmi weselnymi szaleć na parkiecie aż do białego rana!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.